Stowarzyszenie "Przyszłość Chrząstowic"

"Aktywne Chrząstowice"
  projekt zrealizowany ze środków POKL EFS

Na realizację projektu otrzymaliśmy 47.188 zł. Za tę kwotę udało nam się:

  • zorganizować zajęcia muzyczno-ruchowe, w których uczestniczyło 14 dzieci w wieku 5-7 lat. Przez 35 tygodni dzieci spotykały się na 1 godzinnych zajęciach 1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadził wykształcony muzyk wraz z choreografem.
  • zebrać grupę 17 dzieci, które uczyły się języka niemieckiego. Zajęcia odbywały się w dwóch blokach po 12 tygodni, 1 raz w tygodniu przez 1,5 godz. Zajęcia prowadziła osoba, która bardzo lubi dzieci, lubi z nimi pracować i lubi język niemiecki. Jest wykształconym nauczycielem w tym kierunku.
  • zorganizować zajęcia taneczno-ruchowe dla najstarszej grupa dzieci i młodzieży - 10-18 latków. Uczestniczyły one w 54 godzinach zajęć. Poza spotkaniami w Chrząstowicach 10 krotnie wyjechali na warsztaty taneczne do Opola. W sierpniu grupa 10 osób wyjechała do Warszawy do Egurrola Dance Studio na Międzynarodowe Warsztaty Taneczne.

Kupiliśmy również lustra do sali ćwiczeń, drążki baletowe, a także profesjonalne buty typu sneakers.


Projekt trwał od stycznia do grudnia 2009r.
Dzięki realizacji programu

  • poszerzyliśmy ofertę edukacyjną i rekreacyjną dla dzieci i młodzieży naszej wsi i gminy;
  • daliśmy ogromną ilość wrażeń naszym dzieciom;
  • wznieciliśmy wiarę, że działając wespół z sąsiadami, współmieszkańcami, członkami lokalnej społeczności – można zrobić wiele dobrego.Copyright Nazwa.pl